VEPSAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA


VEPSAŞ Vangölü Elektrik Perakende Satış AŞ’nin kısaltması olarak kullanılır ve bu bölgedeki kişilerin elektrik hizmetini VEPSAŞ tarafından sağlanır. VEPSAŞ abonesi olan kişilerin bilgi almak için VEPSAŞ sitesine giriş yapması yeterlidir. Site üzerinden kişilerin işlem yapabileceği pek çok hizmet bulunduğunda dolayı VEPSAŞ fatura borç sorgulama gibi pek çok detaylı işlem yapılabilir durumdadır. Siteye giriş yapılığında ekranda şöyle bir görüntü yer alır.

VEPSAŞ

Site üzerinden işlem yapılabilmesi için online işlemlere tıklanmalıdır. Online işlemler bölümüne tıklandığında ise kişilerin bilgilerine erişim sağlanması için üyelik giriş yapılması istenir.

VEPSAŞ 2

Üyeliği bulunmayanlar ise ekranda yer alan üyelik bölümünden üyelik almalıdır. Üyelik alma işlemleri ücretsiz olduğundan dolayı kişiler çok kısa süren işlemler ile üyelik alabilir. Üyelik alındıktan sonra ise üyelik giriş bölümüne üyelik bilgileri girilerek abonelik bilgilerine ulaşılabilir. Kişiler VEPSAŞ fatura borç sorgulama yaptıktan sonra ödeme yapmak için de aynı ekran üzerinden işlemlerine devam edebilir. Yapılan işlemler tamamen ücretsizdir.

VEPSAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*