URLA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


İzmir’in en çok sevilen bölgelerinden olan Urla’da Urla Belediyesi tarafından yönetim sağlanmaktadır. Urla Belediyesi tarafından sağlanan bu hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar belediyeye gidebilmektedir.

Urla Belediyesinde çalışan personeller vatandaşlara gerekli yardım sağlayacağı gibi işlemlerde kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir. Belediye gitmeden işlemlerini halletmek isteyen kişiler için ise Urla Belediyesi e devlet üzerinden online hizmetler sunmuştur. Sunulan hizmetlerden yararlanarak kişiler kolay bir şekilde belediye üzerinden yardım alabilmektedir. Siz de sunulan hizmetlerden yararlanmak adına e devlet girişi yapabilirsiniz. E devlet aracılığıyla sunulan hizmetlerde bilgi alınabilmesi amacıyla mutlaka e devlet üyelik ile giriş yapılması gerekmektedir.

urla-belediyesi

Üyeliği bulunmayan kişiler üyelik alabilir ve sonrasında ilgili hizmetlerinden yararlanabilir. Urla Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerde kişilerin farklı konularda bilgi alabilmesi sağlanırken çevrimiçi olarak sunulan hizmetler ücretsizdir ve aynı zamanda sorgulama yapılan hizmetlerde güncel bilgiler kişilere sunulmakta ve bilgi alması sağlanmaktadır. Bu imkânlardan yararlanmak için sizler de her türlü işleminizi Urla Belediyesi hizmetlerini kullanabilir ve https://www.turkiye.gov.tr/urla-belediyesi aracılığıyla kolay bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*