SELENDİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


 

E devlet üzerinden hizmet sunan belediyelerden bir tanesi de Selendi Belediyesi olurken e devlet aracılığıyla vatandaşların hizmet alması sağlanmış ve Selendi Belediyesi böylelikle yoğunluğu da azaltmıştır.

Selendi Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilere e devlet üyeliği bulması gerekirken e devlet üyeliğiyle sisteme giriş yaptıktan sonra ancak hizmetlerden yararlanmak mümkün olmaktadır.

E devlet üyeliğini olmayan kişiler ise bu konuda öncelikli olarak üyelik almalıdır. Üyelik alındıktan sonra kolay bir şekilde sisteme giriş yapılabilir. Belediye hizmet ekranı üzerinden seçimler yapılarak hizmete bağlı olarak belediye bilgileri öğrenilebilir.

Selendi Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerde vatandaşların pek çok konuda bilgi sahibi olunması sağlanmaktadır. Bu açıdan sizler de belediyeye gitmek yerine çevrimiçi hizmetleri tercih edebilir ve böylece bilgilere daha kolay bir şekilde erişebilirsiniz. Bu sistem özellikle zamandan da büyük bir tasarruf sağlayacaktır.

selendi-belediyesi

https://www.turkiye.gov.tr/selendi-belediyesi bağlantısı üzerinden yapacağınız işlemlerde yukarıda belirtilen şartlar dahilinde zorlanmadan bilgi alabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*