ŞEHZADELER BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Manisa’da bulunan belediyelerden bir tanesi de Şehzadeler Belediyesi olurken Şehzadeler Belediyesi hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin e devleti kullanması gerekmektedir.

E devlet aracılığıyla hizmet sunma şansı elde eden Şehzadeler Belediyesi için bölgede oturan vatandaşların hizmetlerden yararlanma imkânı bulunmaktadır. Belediyeye kişilerin ne kadar borcu olduğundan tahsilat bilgilerine kadar pek çok konuda Şehzadeler Belediyesi hizmet ekrandan yararlanılabilmektedir.

Kişilerin belediye üzerinden işlem yapabilmesi adına online olarak sunulan hizmetleri incelemesi yeterlidir. E devlet üzerinden hizmet sunan Şehzadeler Belediyesi için menünün açılması yeterli olacaktır.

sehzadeler-belediyesi

Menüde kişilerin hangi konuda hizmetlerden yararlanacağı detaylı olarak yer almaktadır. Bu açıdan sizler de sunulan hizmeti değerlendirmek ve hizmetlerden yararlanmak için belirtilen bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bağlantı aracılığıyla sayfaya geçiş yapacağınız gibi e devlet üyeliği girişi sonrasında istenilen bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Belediye hizmetlerine erişildiğinde resimdeki gibi hizmetler listelenirken, kişilerin bu ekrana erişmek için https://www.turkiye.gov.tr/sehzadeler-belediyesi bağlantısına tıklaması yeterli olmaktadır. Bağlantı aracılığı ile e devlet üzerinden işlemler sürdürülebilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*