RİZE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Rize Belediyesi vatandaşlara hizmetlerini sunarken teknolojiden de yararlanmaktadır. Bu bakımdan e devlet üzerinde bulunan belediyeler bölümünde yer almaya karar veren ve hizmetlerine çevrimiçi platforma taşıyan Rize Belediyesi hizmetlerinden sizler de yararlanarak işlerinizi internet üzerinden çözümleyebilirsiniz.

Rize Belediyesi tarafından sunulan hizmetler de vatandaşların farklı ihtiyaçlarına yönelik hizmetler genişletilmiş durumdadır. Bu sayede tek bir hizmet almak değil pek çok hizmetten yararlanmak mümkündür. Rize Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetler şöyledir;

rize-belediyesi

Resimde görülen hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin https://www.turkiye.gov.tr/rize-belediyesi bağlantısı üzerinden e devlet sistemine erişim sağlaması yeterli olacaktır. Tüm e devlet hizmetlerinde geçerli olduğu gibi kişilerin hizmetlerden yararlanarak bilgi alabilmesi adına e devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapması gerekmektedir.

Bu nedenle sizler de hizmet seçimi öncesinde mutlaka sisteme üyelik bilgileri ile giriş yaparak bu işlemlerin ardından hizmetlerden yararlanmalısınız. Belediye tarafından sunulan tüm hizmetler ücretsiz olup vatandaşların ihtiyaç dahilinde e devlet üyeliği üzerinden yardım alabilecek şekilde hazırlanmıştır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*