ORHANGAZİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Bursa sınırları içerisinde bulunan Orhangazi Belediyesi, online olarak hizmetlerini e devlet aracılığı ile kişilere sunmaktadır. E devlet üzerinden sunulan hizmetler farklı uygulamalar olup, kişiler ihtiyaçlarına göre hizmetleri kullanabilir durumdadır. Online olarak yapılabilen işlemler sayesinde kişilerin belediyeye gitmesi gerekmezken, işlemler çok kısa süre içerisinde tamamlanabilmektedir.

orhan

Orhangazi Belediyesi E Devlet Hizmetleri

Orhangazi Belediyesi tarafından sunulan hizmetler resimdeki gibidir. Resimde yer alan hizmetlerden isteyen herkes yararlanabilir fakat kişilerin unutmaması gereken bir detay, üyelik girişi yaptıktan sonra hizmetlerin kullanılabileceğidir. Bu nedenle kişilerin ilk olarak üyelik giriş yapması gerekmektedir. Giriş sonrasında tıklanan hizmet ile ilgili detaylar ekranda yer alır ve kişiler inceleme yaparak merak edilen detayları öğrenebilir.

Orhangazi Belediyesi için su ve elektrik borç sorgulama işlemlerinin internet üzerinden yapılması mümkün olsa da bu konuda resmi bir hizmet Orhangazi Belediyesi tarafından sunulmamaktadır. Kişiler elektrik ve su dağıtıcılarının resmi internet sitesi üzerinden Orhangazi Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama yapabilir.

ORHANGAZİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*