NİĞDE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


E devlet üzerinden belediyeler tarafından hizmetler sunulurken vatandaşların bu hizmetlerden yararlanması, bilgi alması ya da işlem yapması oldukça kolaydır. E devlet aracılığıyla sunulan bu hizmetlerde kişilerin yapması gereken ilk işlem belediye hizmet ekranına ulaşmaktır.

E devlet sisteminde yer alan belediyelerden bir tanesi Niğde Belediyesi olurken Niğde Belediyesi hizmetlerine ulaşmak isteyenlerin kullanması gereken hizmet ekranı https://www.turkiye.gov.tr/nigde-belediyesi olarak belirlenmiştir. Bu hizmet ekranı üzerinden yapılacak işlemler sayesinde kişilerin kolay bir şekilde bilgi alması mümkün olurken sizler de e devlet aracılığıyla bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

nigde-belediyesi

Resimde görülen tüm hizmetler Niğde Belediyesi tarafından sunulmuş durumdadır. Bu açıdan yapılacak işlemlerde kişilerin e devlet üyeliği sonrasında hizmet seçiminde bulunması yeterli olacaktır. Seçim yapılan hizmet ile ilgili tüm detaylar e devlet üzerinden yayınlanacak ve kişilerin bilgi alması sağlanacaktır. Sizler de belediyeye gitmek yerine sunulan online hizmetleri kullanabilir ve böylece bilgi almanın kolay yolunu deneyebilirsiniz. Pek çok vatandaş belediyeye gitmeden işlemlerine e devlet üzerinden halledebilmektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*