MUĞLA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Muğla’da vatandaşlara hizmet sunan Muğla Büyükşehir Belediyesi hizmetlere kolay bir şekilde erişilebilmesi amacıyla internet üzerinde de bulunmaktadır. E devlette yer alan Muğla Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden yararlanan kişiler pek çok konuda resmi ve bilgilere ulaşabilmektedir. Bu açıdan sizler de belediye üzerinden yapacağınız işlemlerde e devlet sistemini kullanabilirsiniz. E devlet sisteminde yer alan Muğla Büyükşehir Belediyesi hizmetleri şöyledir;

mugla-buyuksehir-belediyesi

Kişilerin Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan resimdeki hizmetlerinden tümünden yararlanması söz konusudur. Fakat bu konuda tek bir kriter bulunmaktadır. Kişilerin e devlet üyeliği ile sisteme giriş yapması halinde ancak hizmetlerden yararlanmak mümkün olmaktadır. Bu nedenle bilgi almak isteyenlerin e devlet üyeliğinin bulunması ve üyelik ile sisteme giriş yapılması gerekmektedir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından sunulan hizmetler tahsilattan sicil durumuna kadar pek çok konuda bilgi alınması söz konusudur. https://www.turkiye.gov.tr/mugla-buyuksehir-belediyesi Bağlantısı üzerinden yapılacak işlemler ile belirtilen tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*