MUDURNU BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Bolu sınırları içerisindeki bir ilçe belediyesi olan Mudurnu Belediyesi de e devlet üzerinden hizmet veren belediyeler arasında yer almaktadır. Mudurnu Belediyesi sınırları içerisinde bulunan vatandaşlar e devlet kullanarak belediyenin hizmetlerinden yararlanabilir.

mudurnu

Mudurnu Belediyesi E Devlet Hizmetleri

Mudurnu Belediyesi e devlet hizmetleri resimde görüldüğü gibidir. Kişiler resimdeki tüm hizmetlerden yararlanma hakkına sahiptir. Fakat Mudurnu Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi imkanlar e devlet üzerinden yapılamamaktadır.

Kişilerin Mudurnu Belediyesi hizmetlerine erişim sağlaması için e devlet üyelik girişi yapması gerekmektedir. E devlet üyelik girişi yapıldıktan sonra sistem tarafından hizmetler erişim kaldırılmaktadır. Bu nedenle kişilerin ilk olarak üyelik giriş yapması gerekir. Üyelik girişi yapılmadan hizmetlere tıklanması halinde ekranda sistem mesajı yayınlanır ve üyelik giriş yapılması istenir. Mudurnu Belediyesi hizmetlerine erişme isteyen kişiler alttaki bağlantıyı kullanarak direk hizmet sayfasına girebilir. E devlet hizmetlerinden ücret alınmadığından dolayı kişiler istediği zaman hizmetlerden yararlanarak bilgi alabilir.

MUDURNU BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*