MEZİTLİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


İnternet üzerinden hizmet veren belediyeler kişilerin pek çok konuda işlerini kolaylaştırırken hizmetlere online olarak ulaşılabilmesi belediyeye gidilmesini de önlemektedir. Sizler de sunulan belediye hizmetlerinden yararlanma kadına internet üzerinden e devlet girişi yapabilirsiniz. e devlet aracılığıyla vatandaşlara pek çok konuda bilgi alması sağlanırken bu konular arasında belediye hizmetleri de yer almaktadır.

E devlet üzerinden hizmet veren belediyeler arasında Mezitli Belediyesi de bulunurken Mezitli Belediyesi’ne dair bilgileri öğrenmek isteyen kişiler hemen e devlet üzerinden Belediye hizmet ekranına erişim sağlamalıdır. https://www.turkiye.gov.tr/mezitli-belediyesi bağlantısı kullanılarak erişim sağlanacak hizmet ekranında hizmetler listelenmektedir. ekran sayfası ise şöyledir;

mezitli-belediyesi

Kişileri hizmet ekranı üzerinden yapacağız seçimler sonrasında kolay bir şekilde bilgiler açılan yeni sayfadan öğrenilebilir. Belediye tarafından güncellenen servisleri sayesinde vatandaşlara pek çok konuda bilgi alması mümkün olduğundan dolayı sizlere de bu kolaylıktan yararlanabilir ve e devlet aracılığıyla hizmetleri kullanabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*