KOCAELİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SU BORÇ SORGULAMA


Kocaeli bölgesinde vatandaşların su ve kanalizasyon konusunda hizmet aldığı kurum Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi’dir. Kurum ile ilgili yönetim Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından yapılırken kurum online olarak da hizmet sunmaktadır.

Kişilerin kuruma ne kadar borcu olduğunu öğrenebilmesi adına online olarak sorgulama yapması yeterlidir. Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü borç sorgulama hizmeti sayesinde kişiler güncel borç bilgilerini öğrenebilmektedir. Özellikle geçmişe dönük olarak ödenmeyen su faturaları bu ekrandan görülebilmektedir. Kişilerin belediye hizmetleri yanı sıra su ve elektrik gibi alanlarda hizmet aldığı firmaların da e devlet üzerinden hizmet sunması kolaylık sağlamıştır.

kocaeli-su-ve-kanalizasyon-idaresi-genel-mudurlugu

E devlete üye girişi yapıldıktan sonra kuruma ait herhangi bir borcun olup olmadığı kontrol edilebilmektedir. Sunulan hizmetlerin ücretsiz olması da bu konuda en çok kolaylık sağlayan detaylar arasındadır. https://www.turkiye.gov.tr/kocaeli-su-ve-kanalizasyon-idaresi-genel-mudurlugu bağlantı üzerinden erişim sağlanabilen resimdeki ekran sayesinde kişiler hemen hizmet almaya başlayabilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*