KARESİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Karesi Belediyesi tarafından sunulan hizmetlere online olarak da ulaşılabilmektedir. Kişilerin e devlet aracılığıyla ulaşabildiği hizmetler sayesinde belediyeye gitmeye gerek kalmadan kişiler bilgi alabilmektedir.

Karesi Belediyesi E Devlet Hizmetleri

Karesi Belediyesi tarafından sunulan e devlet hizmetlerini incelemek isteyen kişielr yukarıdaki resimlere bakabilir. Resimde Karesi Belediyesi tarafından sunulan tüm hizmetler yer almaktadır. Kişilerin online olarak bilgi alabilmesi için e devlet yüzerinden hizmet seçimi yapması yeterlidir. Bu hizmet seçimi ile birlikte ekranda hizmete dair bilgiler yer alacaktır. Böylece yayınlanan bilgilerin incelenmesi ile birlikte kişiler ihtiyaçlarını giderebilmektedir.

karasi-belediyesi

E devlet üzerinde işlem yapılması için üyelik gerektiğinden dolayı kişilerin üyelik detayına da dikkat etmesi gerekmektedir. Üyelik girişi yapılmadan herhangi bir şekilde bilgi alınamazken, üyelik girişi yapıldıktan sonra tüm hizmetlerden kolay bir şekilde bilgi alınabilir ve işlem yapılabilir. E devlet üzerinden sunulan hizmetlerde ve Karesi Belediyesi hizmetlerinde kişilerin herhangi bir ücret ödemesine de gerek yoktur.

KARESİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*