KARATAY BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Konya il sınırları içerisinde bulunan Karatay Belediyesi vatandaşların hizmete erişmeyi noktasında e devlet sistemini kullanmaktadır. E devlet üzerinden belediye tarafından sunulan hizmetler sayesinde kişiler pek çok konuda bilgi alabilme hakkına sahiptir. Karatay Belediyesi aracılığıyla sunulan hizmetlerin listesi şöyledir;

karatay-belediyesi

Resimde de görüldüğü gibi Karatay Belediyesi üzerinden alınacak hizmetler sınırlı sayıdadır. Kişiler almak istediği bilgilere göre hizmet ekranında yer alan hizmetlerden seçim yapması yeterli olacaktır. Seçime bağlı olarak gerekli bilgiler ekranda yayınlanırken kişilerin güncel bilgi alması sağlandığından dolayı alınan bilgilere güvenilmelidir. Kişilerin istediğin zaman başvurabileceği sürekli açık durumdadır ve e devlet girişi yapılması halinde sisteme giriş yapılabilir. Konuyla ilgili sunulan hizmetler de herhangi bir hatanın olması mümkün olmasa da sistem bakımı gibi durumlarda geçici süreli hizmete erişim engellenebilmektedir.

Karatay Belediyesi Borç Sorgulama

Karatay Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler https://www.turkiye.gov.tr/karatay-belediyesi adresini kullanabilmektedir. İlgili adres sayesinde e devlet üzerinden hizmet ekranında erişim sağlayacak kişiler kolay bir şekilde bilgi alma şansına sahip olacaktır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*