KARABAĞLAR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


İzmir’de yer alan Karabağlar Belediyesi e devlet üzerinden hizmetleri sunarak vatandaşların kolay bir şekilde belediye hizmetlerinden yararlanması sağlamaktadır. Belediye tarafından sunulan bu imkânlardan yararlanmak isteyen kişilerin herhangi bir ücret ödemesine gerek olmadığı gibi e devlet üzerinden sunulan tüm işlemler ücretsizdir. Bu bakımdan Karabağlar Belediyesi üzerinden yapılacak işlemlerde kişilerin e devlet üzerinden işlem yapması daha kolay bir seçenektir. E devlet Karabağlar Belediyesi hizmet ekranı şöyledir;

karabag

Resimde de görüldüğü üzere kişilerin hizmetler arasından seçim yapması ile birlikte güncel bilgilere erişim sağlanacaktır. Karabağlar Belediyesi tarafından sunulan bu hizmetlerde kişilerin güncel bilgilere ulaşması sağlandığı gibi bu konuda her zaman hizmetlerde güncel tutulmaktadır. Yapılan işlemler öncesinde e devlet üyeliği ile sisteme giriş yapılması zorunludur.

Bu nedenle Karabağlar Belediyesi tarafından sunulan tüm hizmetler de kişilerin e devlet üyelik girişi yapması gerekmektedir. Üyeliği bulunmayan kişiler ise bu konuda ilk olarak üyelik almalı ve alınan üyelik bilgileri ile giriş yaparak hizmetlerden yararlanmalıdır. https://www.turkiye.gov.tr/karabaglar-belediyesi adresi üzerinden sunulan Karabağlar Belediyesi hizmetlerine sizler de bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*