HALİLİYE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Şanlıurfa sınırları içerisinde bulunan Haliliye Belediyesi kişilerin kolay bir şekilde bilgilere ulaşabilmesi adına internet üzerinden hizmetlerini sunmaktadır. İnternet üzerinden sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin bu konuda e devlet giriş yapması gerekirken e devlet üyeliği bulunmayan kişilerin herhangi bir şekilde bilgi alabilmesi mümkün değildir.

E devlet üzerinden sorulan hizmetlerde ilk olarak üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapılması ve ardından hizmetlerden yararlanan olması gerekmektedir. Böylece Herhangi bir sorun yaşanmadan konu ile ilgili bilgi alınabilir. Haliliye Belediyesi tarafından sunulan hizmetler şöyledir;

haliliye-belediyesi

Belirtilen hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin kullanılması gereken bağlantı https://www.turkiye.gov.tr/haliliye-belediyesi olarak belirlenirken bu bağlantı üzerinden kolay bir şekilde sisteme erişim sağlanarak bilgileri erişilebilir. İstenilen bilgiler için listede bulunan hizmetler arasından seçim yapılması yeterli olduğu gibi seçim sonrasında kişilerin ekranda yayınlanan bilgileri inceleme yeterli olacaktır. Ücretsiz olarak sunulan hizmetler sayesinde sizler de kolay bir şekilde bilgi alma şansını elde edebilirsiniz. E devlet üzerinden yapılacak işlemlerde aynı zamanda kullanıma sunulan mobil uygulamalarda tercih edilebilir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*