GENPA GARANTİ SORGULAMA


GENPA çıkışlı cihazlarınız için garanti sorgulamalarınızı GENPA’ nın resmi web sitesinde yer alan IMEI sorgulama uygulaması ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. GENPA garanti sorgulama işleminizi birkaç dakika içerisinde yaparak GENPA çıkışlı olan cihazının garantisi ile ilgili olarak detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
GENPA Cihaz Garantisi Sorgulama
Her cihazın kendisine ait olan bir IMEI numarası bulunmaktadır. 15 haneden oluşan bu IMEI numarası cihazınızın kaydının bulunduğunu gösterir. Çalıntı ve kayıp gibi durumlara karşı cihazın kimlik bilgisi olarak da nitelendirilebilir. GENPA resmi web sayfasında yer almakta olan IMEI sorgulama ekranında sadece cihazınızın IMEI numarasını girerek GENPA garanti sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Cihazınızın IMEI numarasını ise cihazınızda #06# veya cihazınızın batarya yuvasından ya da kutusu üzerinden öğrenebilirsiniz.
15 haneli olan bu IMEI numarası ile yapabileceğiniz GENPA garanti sorgulamasıyla cihazınızın garantisinin başladığı tarihi, garantisi için kalan süreyi, garantisinin kim ya da hangi kuruluş tarafından yapıldığı gibi diğer tüm garanti bilgilerine sorgulama sonucunda ulaşabilirsiniz. Böylelikle kullandığınız cihazınızın garantisi ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm sorulara doğru ve güncel yanıtları alabilirsiniz.
GENPA GARANTİ SORGULAMA İÇİN:


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*