GEBZE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Kocaeli sınırları içerisinde bulunan Gebze Belediyesi e devlet üzerinden hizmet sunan belediyelerden bir tanesidir. Kocaeli Belediyesi tarafından sunulan hizmetler e vatandaşların bilgi almak adına e devlet üyeliğini kullanması gerekmektedir. Sistemde yer alan giriş bölümlerinde kişilerin üyelik bilgilerini gireceği alanlar oluşturulmuştur.

Bu alanlara TC kimlik numarasıyla birlikte e devlet şifresinin girilmesi yeterli olup bu işlemler sonrasında portala üyelik ile giriş yapılabilecektir. Giriş sonrasında belediyeler bölümünde yer alan Gebze Belediyesi’ne tıklanmasının ardından ise belediye tarafından sunulan online hizmetlere erişim sağlanacaktır. Bu ekranda resimde görüldüğü gibidir ve vatandaşlar hizmet listesinden istediğini seçebilmektedir.

gebze-belediyesi

Resimlerde görüldüğü üzere vatandaşların istediği hizmetten bilgi alması mümkün duruma getirilmiştir. Gebze Belediyesi tarafından resmi olarak sunulan bu hizmetler sayesinde belediyeye gitmek YERİNE Online olarak sunulan hizmetlerin kullanılması daha da kolaylık sağlamaktadır ve bu imkanlar tüm vatandaşlar yararlanabilmektedir.

https://www.turkiye.gov.tr/gebze-belediyesi adresi üzerinden yapılan işlemlerde belirtilen adımların takip edilmesi yeterlidir. E devlet aracılığı ile sizler de tüm bu imkanlardan yararlanabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*