EDREMİT BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Edremit Belediyesi, Balıkesir ilinin sınırları içerisindedir ve bölgedeki insanlara belediyecilik hizmetleri sunmaktadır. Edremit Belediyesi tarafından sunulan hizmetler sadece belediye binası ya da belediye binaları aracılığı ile değil, aynı zamanda e devlet üzerinden de sunulmaktadır.

Edremit-Belediyesi

Edremit Belediyesi E Devlet Hizmetleri

Edremit Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetlerde kişiler kolay bir şekilde bilgi alabilir ve işlemlerini yapabilir durumdadır. Üyelik iriş yapıldıktan sonra yukarıdaki resimde yer alan tüm Edremit Belediyesi hizmetlerinden yararlanmak mümkündür. Sistemde yer alan 5 farklı hizmet sayesinde kişiler ihtiyaçların giderebilir durumdadır. Edremit Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama hizmetleri, vatandaşlar tarafından en çok ilgi gören ve yapılmak istenen hizmetler arasındadır fakat e devlet üzerinden Edremit Belediyesi hizmetleri resimde görüldüğü gibi sınırlandırılmıştır.

E devlet üzerinden işlem yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir ve direk sayfaya erişim sağlayarak sorgulama işlemlerini başlatabilir. İşlemlerde sadece hizmet seçiminin yapılması yeterli olmaktadır ve kişiler açılan ekrandan işlemlerine devam edebilir.”

EDREMİT BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*