DOĞALGAZ BORÇ SORGULAMA


Doğalgaz aboneliğinizin fatura veya borç sorgulamasını abonesi olduğunuz doğalgaz dağıtıcı firmanın resmi web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Artık tüm doğalgaz firmaları abonelerinin fatura ve borç sorgulamalarına ilişkin olarak online hizmet kolaylığı sunuyor.

14
İGDAŞ Doğalgaz Borcu Sorgulama Nasıl Yapılır?
Bölgenizde doğalgaz hizmeti sunmakla yükümlü olan doğalgaz dağıtıcı firmasının resmi web sitesine girerek, kolaylıkla sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Bazı doğalgaz firmalarında online hizmet ile doğalgaz borç sorgulama işleminizi yapabilmeniz için sizden üye olmanızı isterken, bazı doğalgaz firmalarının online hizmetlerinde ise doğrudan sorgulamanızı yapabiliyorsunuz.
Doğalgaz borç sorgulama işleminiz için online hizmetlere üye olmanızı talep eden doğalgaz firmasında kişisel bilgiler ve abonelik bilgileri ile birlikte iletişim bilgilerinizi vererek üye olmanız gerekiyor. Daha sonra istediğiniz zaman online hizmetteki üyeliğinize girerek fatura bilgilerinizin detaylarına güncel halleri ile ulaşabilirsiniz.
Sorgulama işlemi için herhangi bir üyelik durumu ya da şifre talep etmeyen doğalgaz firmalarının online hizmetlerinde ise abone numarası, abone referans numarası, sözleşme numarası veya TC kimlik numarası bilgileri isteniyor. Bu bilgiler arasından talep edileni doğru ve hatasız olarak girerek güncel fatura ve borcunuzun olup olmadığını öğrenebileceğiniz gibi var olan fatura ve borçlara ilişkin dönem ve meblağ gibi bilgilere de ayrıntıları ile ulaşabilirsiniz.
İGDAŞ FATURA BORÇ SORGULAMA İÇİN :


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*