D SMART KOTA SORGULAMA


D Smart’ ın internet hizmetlerindeki kullanımınız için kota sorgulamalarınızı D Smart’ ın resmi web sitesini kullanarak yapabilirsiniz. D Smart’ ın resmi web sitesindeki internet hizmetlerine ilişkin kategorisinde bulunan internet hizmet seçenekleri arasından kota sorgulamayı kullanarak, ay içerisindeki internet kullanımınız da kalan güncel kotayı öğrenebilirsiniz.
D Smart Güncel Kota Öğrenme
Ancak D Smart kota sorgulama işleminiz için D Smart internet hizmetlerindeki online işlem sistemine üye olmanız gerekiyor. D Smart’ ın internet hizmetleri sayfasında kota sorgulama seçeneğine tıkladığınızda üst kısımda açılan ekranda ilk kez giriş yapıyorum kısmının altındaki online işlem merkezine üye ol seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
Bu sayfada TC kimlik no ile üye ol ve 74. kanal TV şifresi ile üye ol olarak iki üye olma seçeneği bulunuyor. TC kimlik no kısmında TC kimlik no veya vergi no ve cep telefonu no bilgilerini girerek üye olabilirsiniz. 74. kanal TV şifresi ile üye olurken ise Smart Kart no ve 74. kanal TV şifresini girerek üye olabiliyorsunuz.
Üye olduktan sonra şifreniz ve e posta adresiniz ile D Smart online işlem merkezine girerek D Smart kota sorgulama işleminizi online olarak yapabilirsiniz. Güncel olarak ay içerisindeki kullanımınız ve kalan kotanızı bu ekrandan detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.
D SMART KOTA SORGULAMA İÇİN:


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*