BURSA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Türkiye’nin en önemli ve büyükşehirlerinden olan Bursa, Bursa Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere sınırlar içerisinde yüksek sayıda belediye tarafından yönetilmektedir Bursa Büyükşehir Belediyesi için e devlet üzerinden sunulan hizmetler kullanılabilir. Hizmetler aracılığı ile kişiler kolay bir şekilde bilgi alabilir durumdadır.

bursa

Bursa Büyükşehir Belediyesi E Devlet Hizmetleri

Bursa Büyükşehir Belediyesi e devlet hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler için sisteme giriş yapılması zorunludur. Üyelik giriş sonrasında hizmetlerden yararlanmak mümkün olurken, tahsilat bilgilerinden tahakkuk bilgilerine kadar pek çok konuda online olarak bilgi alınabilir. Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından desteklenen bu işlemlerde su ve elektrik borcu sorgulama gibi bir imkan bulunmamaktadır. Bu nedenle Bursa Büyükşehir Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama hizmetlerini yapmak isteyenlerin farklı bir sistem kullanması gerekmektedir. E devlet üzerinden böyle bir hizmet sunulmamaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilerin aşağıdaki bağlantıyı kullanması yeterlidir. Bağlantı aracılığı ile kişiler direk sayfaya erişim sağlayarak bilgi alabilir.

BURSA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*