BOLU BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Bolu Belediyesi, hizmet verdiği vatandaşlara aynı zamanda e devlet üzerinden de erişmektedir. E devlet hizmetlerinden yararlanarak kişiler pek çok bilgiye internet üzerinden işlem yapabilmektedir. E devlet işlemleri için kişilerin yararlanabildiği hizmetler şöyledir;

bolu

E Devlet Bolu Belediyesi Hizmetleri

Online olarak resimdeki tüm hizmetlerden yararlanabilen kişilerin ilk gereksinimi e devlet üyeliğidir. Eğer e devlet üyeliği bulunmuyorsa, kişilerin herhangi bir şekilde işlem yapabilmesi mümkün değildir. Bu nedenle ilk olarak üyelik konusundaki sorunlar çözümlenmelidir. Üyelik sorunları çözümlendikten sonra ise kişiler e devlet üyelik bilgileri ile siteme giriş yaparak hizmetlerden yararlanmaya başlayabilir. Hizmetlerin tıklanması sonrasında hizmete bağlı tüm bilgiler ekranda yer alır.

Bolu Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi pek çok işlemi yapabilen kişilerin e devlet üzerindeki hizmetlerden yararlanması için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilmesi mümkündür. Bağlantıya tıkladıktan sonra yararlanılabilen güncel hizmetler ekranda listelenir. Liste üzerinden seçim yaparak hemen işlemlerinizi yapabilir ve belediyeye gitmeden bilgi alma kolaylığını yaşayabilirsiniz.

BOLU BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*