ATAKUM BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Atakum Belediyesi tarafından e devlet aracılığı ile sunulan hizmetlerde kişilerin bilgi alabilmesi adına pek çok hizmet sunulmuştur. Kişilerin yararlanabileceği hizmetler şöyledir;

atakum-belediyesi

Resimde görülen tüm hizmetlerden yararlanmak mümkün olduğu gibi kişilerin bilgi alabilmesi oldukça kolaydır. Online olarak sunulan bu hizmetlerde kişilerin kullanması gereken bağlantı https://www.turkiye.gov.tr/atakum-belediyesi olurken, bu bağlantı sonrasında ilk yapılması gereken işlem üyelik girişidir. Üyelik girişi sonrasında ise herhangi bir işlem yapmaya gerek kalmadan hizmet seçilmesi yeterlidir. Hizmet seçimine göre kişiler bilgi alması kolay olacak ve tüm bilgiler ekranda yayınlanacaktır. Ekranda yayınlanan bilgiler sayesinde kişilerin inceleme yapması ile birlikte Atakum Belediyesi’nden resmi veriler elde edilebilir.

E devlet üzerinden sunulan tüm hizmetler ücretsiz olduğu gibi bu konuda dikkat edilmesi gereken tek detayın üyelik olması da işlemlerin çok kolay bir şekilde yapılmasını sağlayacaktır. Sizler de sunulan hizmetleri kullanabilir ve kolay bir şekilde işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Üstelik tüm bilgiler ve veriler de günceldir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*