Alo 160 E-Devlet


Gelişen modern dünyasında gelişen teknolojinin insanların günlük yaşamları içerisinde sağladığı büyük kolaylıklar,  teknolojinin günümüz modern dünyasında var olan etkisini çok daha yüksek noktalara ulaştırabilmektedir.

Bu kapsamda da vatandaşların pek çok resmi işlemini gerçekleştirdiği devlet kurumlarının daha modern hizmetler sunabilmesi amacıyla devlet genel bir sanal devlet uygulaması olan e-devlet sistemi ile 2008 senesinden bu yana vatandaşlara daha modern bir hizmet sunuyor. Vatandaşlar artık e-devlet sistemi ile birkaç dakika içerisinde tüm devlet kurumları ile ilgili işlemlerini internetten yapabilme olanağına sahip olabilmektedirler.

Alo 160 E-Devlet Çağrı Merkezi

Alo 160 e-devlet hizmetleri de vatandaşların e-devlet sistemi ile ilgili olarak var olan şikayet, istek ve önerilerini kolaylıkla yetkili kişilere ulaştırabilme olanağına sahip olabildikleri bir hizmettir. Modern dünyanın hizmet anlayışı çerçevesinde vatandaşlara kaliteli hizmet sunabildiği e-devlet sistemi konusunda daha kaliteli hizmet alabilmelerine yardımcı olan bir çağrı merkezidir.

Alo 160 e-devlet çağrı merkezi ile vatandaşlar günün her saati e-devlet sistemi üzerinde yer alan hizmetler ile ilgili olarak dilek, istek ve şikayetlerini bildirebilmeleri amacı ile hizmet veriyor. Sizlerde e-devlet hizmetleri konusunda yaşadığınız sorunlar ya da diğer hususlar ile ilgili olarak e-devlet sistemine özel olarak hazırlanmış olan bu çağrı merkezini arayabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*