118 NUMARA SORGULAMA


Telefon numaraları özellikle operatörlerin çoğalması ile birlikte numara sorunu yaşanmaya başlamış durumdadır. Pek çok kişinin telefon numarasının kime ait olduğu konusunda sıkıntıları olmaktadır. Bu tür durumlarda numaraların kime ait olduğunu öğrenmek için özel servisler kurularak bu konuda insanlara yardımcı olmak amaçlanmıştır.
118 numara nedir?
118 servisi, bir numaranın kime ait olduğunu öğrenebileceğiniz servistir. İster cep telefonu isterseniz de sabit hatlarla ilgili isim sorgulamasını bu hat üzerinden yapabilirsiniz.
118’den numara sorgulama
118 üzerinden numara sorgulamanız için bu numarayı arayarak telefon numarasını belirtmeniz yeterli olacaktır. Bunun ardından çağrı merkezi yetkilisi size gerekli bilgileri iletecektir.
118 ücretli mi?
118 üzerinden yapılacak bu sorgulamalarda tarifenize bağlı olarak ücretlendirme yapılacaktır. Her operatör ve sabit hatlar için ortak bir ücret söz konusu değildir. bu nedenle arama yapmadan önce tarifenize göre özel servis ücretlerini öğrenebilirsiniz.
Diğer bilinmeyen numaralar servisleri
118’in haricinde bu alanda hizmet veren pek çok sektör bulunmaktadır. 11880, 11890 gibi numaralar ile hizmet veren bu firmalar size bu konuda hizmet verebilmektedir. Sadece numaradan isim sorgulama değil, alan kodu sorgulama, bankaların numaralarını, özel numara öğrenme gibi durumlarda da bu servisten yararlanabilirsiniz. Servis üzerinden isim ile sorgulama yaparak numara öğrenmeniz de mümkündür. bu özel servisler de ücretlidir ve bu servisler daha yüksek fiyatlarla hizmet vermektedir.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*