ZEYTİNBURNU BELEDİYESİ SU VE ELETKRİK BORÇ SORGULAMA


E devlet sisteminde yer alan belediyelerden olan Zeytinburnu Belediyesi İstanbul’da yer almakta olup vatandaşların hizmet sunmaktadır. Zeytinburnu Belediyesi tarafından sunulan hizmetlere ulaşmak isteyen kişiler ve devlet aracılığıyla kolay bir şekilde belediyeye ait hizmet ekranına erişim sağlayabilir. E devlet üzerinden yapılan işlemlerde kişilerin bilgilere ulaşabilmesi ve hizmetlerden yararlanarak bilgi alabilmesi adına üyelik girişinin yapılması zorunludur. e devlet üzerinden sunulan Zeytinburnu Belediyesi hizmetleri resimdeki gibidir;

zeytinburnu-belediyesi

Resimde de görüldüğü üzere kişilerin kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanabilmesi adına hizmetler farklı işlevlere göre listelenmiştir. Böylece kişiler hangi konuda bilgi almak istiyorsa online olarak sunulan hizmetlere tıklayarak kolay bir şekilde işlemlerine başlayabilir.

Sunulan hizmetler pek çok konuda bilgi alınmasını sağladığı gibi belediyeye gelmeden kişilerin işlem yapılması sağlamaktadır. Bu açıdan online olarak Zeytinburnu Belediyesi hizmetlerinden yararlanması kişilere zaman açısından da büyük bir tasarruf sağlayacaktır. E devlet üzerinden Zeytinburnu Belediyesi sorgulama yapmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*