YENGEÇ BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

22 Haziran ile 22 Temmuz arasında doğan kişiler yengeç burcudur. Yengeç burcu, nazik ve hassastır. Onun için dengeler çok önemlidir ve en küçük olaylardan dahi kolayca etkilenebilirler. Annelik ve babalık içgüdüleri en yüksek olan burçlardan birisidir ve bu nedenle iyi bir ilişki kurma çabası taşırlar. Tutumlu olmaları da onlar için yaşamı daha kolay kılar. Çok duygusal olmaları ve kıskanç olmaları en büyük dezavantajlarıdır. Bu bakımdan sık sık sorunlar yaşarlar.
Yengeç burcu kadını
Yengeç burcu kadını evcimendir. Evini sever ve evini sürekli güzelleştirmeye çalışır. Bu bakımdan evlendikten sonra hemen çocuk planları yapabilirler. Annelik içgüdüsü onların en baskın yanlarıdır ve bu nedenle çocuk sahibi olmayı beklerler. Duygusal olmalarının yanında güçlü sezgileri ile pek çok olayı önceden kavrayarak buna göre kendini hazırlayabilmektedir. Bu bakımdan ilişkilerine farklı gözle bakmayı da bilirler. Yengeç burcu kadınını en olumsuz yanı eleştirilmekten hoşlanmamasıdır. Başkalarının hayatları hakkında konuşmayı severken, kendisinin eleştirilmesini istemez.
Yengeç burcu erkeği
Yengeç burcu erkeği de Yengeç burcu kadını ile aynı özellikleri taşır. Son derece duygusal, nazik ve kibardır. Hayattaki ilişkilerinde sürekli saygı ve sevgiyi ön plana çıkarır ve ilişkilerinin temelinde bu vardır. Evine düşkündür ve iyi bir aile babası adayıdır. Dürüsttür ve herhangi bir şekilde yalana başvurmaz. Bu da onları herkes tarafından güvenilir olarak gösterilmesini sağlamıştır.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*