YAY BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

22 Kasım ile 21 Aralık tarihleri arasında doğan kişiler Yay burcudur. Yay burcu, ateş elementi grubundandır. Bu bakımdan Yay burcu olan kişiler kendiyle ve hayatla barışık insanlardır. Arkadaş çevresinde sevilirler ve iyi ortamlarda hep başroldedirler. Felsefi yönü de ağır olan Yay burcu olanlar için olaylar her şekilde irdelenir ve en iyi karar verilmeye çalışılır. Bu bakımdan Yay burcu olan kişiler, kendileri ve diğer kişiler için verdiği kararlarda en iyi kararı vermeye çalışır. Bu bakımdan sakinlik ve sabırlık da önemlidir. En kötü özelliği ise bir işten çok çabuk bıkmalarıdır. Bu nedenle çabuk sıkılabilirler ve bu da onlar için ciddi sıkıntılar yaratır.
Yay burcu kadını
Yay burcu, kültürlü ve akıllıdır. Bu bakımdan kolay lokma değildir. Karşısındaki her yönden inceleyerek onun hakkında pek çok özelliği sezebilir. Bu özelliği nedeniyle arkadaşlıklarında seçicidir ve çoğu kişiye karşı mesafelidir.
Yay burcu erkeği
Yay burcu erkeği, burcunun özelliklerinin yanında son derece entelektüel ve meraklıdır. Sürekli araştırmayı severler ve bunun sonucunda öğrenmeye hep açıktırlar. Yay burcu erkekleri eğitimlerinde genelde başarılıdırlar ve iyi pozisyonlarda çalışırlar. Bu bakımdan Yay burcu erkeğinin hayat şartları oldukça yüksektir. Lüks yaşamı sever fakat bunun için çalışmayı hiçbir zaman bırakmaz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*