YAKUTİYE BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Erzurum il sınırları içerisinde bulunan Yakutiye Belediyesi kişilerin online olarak işlem yapabilmesi adına e devlette yer almıştır. E devlet üzerinden hizmetlerini sunan Yakutiye Belediyesi sayesinde kişiler pek çok konuda bilgi alma şansı elde etmiştir.

Yakutiye Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan en önemli hizmet bilgi edinmedir. Kişilerin belediye ve bölge ile ilgili merak ettiği tüm detayları öğrenebileceği bu bölümde, yazılan mesajlar belediye tarafından yakından takip edilmekte ve gelen mesajlar hemen yanıtlanmaktadır. Bu bakımdan kişilerin yaşadığı sorunlarda online olarak mesaj ile iletişime geçmesi yeterlidir.

Yakutiye Belediyesi tarafından sunulan online hizmetler şöyledir;

yakutiye

Resimde görülen hizmetler güncel Yakutiye Belediyesi hizmetleri olarak hizmete sunulmuş durumdadır. E devlet üzerinden sunulan Yakutiye Belediyesi hizmetlerine erişmek isteyen kişiler bu konuda aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanabilir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak direk resimde görülen hizmet ekranına erişilebilir ve hizmetlerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kişilerin sayfaya giriş yaptıktan sonra üyelik girişi yapması gerektiği unutulmamalıdır.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*