TUZLA BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


İstanbul’da yer alan Tuzla Belediyesi e devlette yer alan belediyelerden bir tanesidir ve kişiler Tuzla Belediyesi’ne gitmek yerine online hizmetleri kullanabilir. Tuzla Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin bu konuda üyelik girişi yapması gerekmektedir.

Üyelik girişi sonrasında tüm hizmetlerdeki engeller kaldırılırken kişilerin Tuzla Belediyesi’ne ait hizmetlerinden yararlanması da mümkün kalınmaktadır. Tuzla Belediyesi tarafından sunulan hizmetler şöyledir;

tuzla-belediyesi

Tuzla Belediyesi tarafından sunulan hizmetler de kişilerin işlem yapabilmesi için sadece hizmetleri seçmesi gerekmektedir. Seçimlerin ardından üyelik bilgileri üzerinden yapılacak sorgulamalara göre hizmet bilgileri ekranda yer alacaktır. Kolay bir şekilde erişebilecek ve işlem yapılabilecek hizmetler sayesinde kişilerin ihtiyaçlarını giderebilmesi oldukça kolaydır. Tuzla Belediyesi’ne ait hizmetlere ulaşmak ve online olarak işlem yapmak isteyen kişiler aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak direkt Tuzla Belediyesi’ne ait listeye ulaşabilir. Tuzla Belediyesi tarafından sunulan tüm hizmetler üstelik ücretsiz olup kişilerin herhangi bir bedel ödemesine de gerek yoktur.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*