TTNET BORÇ SORGULAMA

Ülkemizde internet denildiğinde akla ilk gelen isimlerden olan TTNET, hizmetlerini giderek geliştirmektedir. En çok internet hizmeti tercih edilse de internetin yanında TTNET pek çok servis ile kullanıcılarına hizmet vermektedir.

1
TTNET hizmetleri nelerdir?
TTNET, TİVİBU ile televizyon, telefon ve mobil gibi seçenekler sunabilmektedir. Bunun yanında pek çok eğitim ve alışveriş seçenekleri bulunmaktadır. Bu servislerden TTNET aboneleri yararlanabilmektedir. Bu servislerin bazıalrı ayrıca faturalandırılmaktadır. Bu nedenle abonelerin ücretlendirme konusunda hizmeti almadan önce bilgi alması gerekmektedir.
TTNET faturalandırma
TTNET’den alınan her hizmet aylık olarak faturulandırılmaktadır. Bir kişi birden fazla hizmeti alsa da hepsi tek fatura olarak kullanıcının adresine yollanacaktır. Ayrıca bir kişi birden fazla aynı hizmeti de satın alabilmektedir. (Ev ve iş yerine ayrı internet bağlatmak gibi) Bu trü durumlarda da faturalar ayrı ayrı adreslere yollanmaktadır.
TTNET borç sorgulama
TTnet’ten hizmet alan kişilerin borçlarını öğrenebilmesi oldukça kolaydır. Bunun için TTNET’in online işlem merkezi kullanılabilir. Online işlem merkezinden yararlanmak için tüm abonelerin üye olması gerekmektedir.
TTNET’e üye olma
TTNET’in online işlem merkezinden yararlanmak için TTNET bilgileri ile sisteme üye olmanız gerekir. Bunun ardından hizmetinize bağlı tüm sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik yapacağınız TTNET borç sorgulama işleminizin ardından fatularınızı onlien olarak kredi kartınız ile ödeme imkanı da bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde ödeme imkanı sağlayan TTNET, aynı sistem üzerinden pek çok satın alma hizmeti de sunmaktadır.
TTNET BORÇ SORGULAMA İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*