TRAFİK RANDEVU ALMA

Trafiğe çıkan araçlar için belirli periyotlarda araçların bakımlarının yapılması gerekmektedir. Halk arasında araç muayenesi olarak geçen bu bakım için ülkemizdeki yetkili kurum TÜVTÜRK’tür. TÜVTÜRK dışında herhangi bir kuruma giderek araç muayenesi yaptırmak mümkün değildir. Araç muayenesi yapılsa bile bu muayenenin devlet tarafından geçerliliği bulunmamaktadır. Bu nedenle bu şekilde yapılan muayeneli araçların trafiğe çıkması engellenecek ve araç sahipleri için cezai işlemler uygulanacaktır. Bu şekilde araç muayenesi yaptırmak için TÜVTÜRK şubelerinden trafik randevu alma gerekmektedir. Bunun yanında trafik randevu alma işlemleri, sürücü belgesi yenileme, trafik tescil işlemleriniz için de yapılabilmektedir.
TÜVTÜRK randevu
TÜVTÜRK için randevu almak isteyen araç sahipleri, bu konuda internetten yararlanabilmektedir. TÜVTÜRK’ün resmi internet sitesi üzerinden giriş yaparak aracınız ile ilgili randevu alabilirsiniz. Zamanında yapılmayan muayeneler için gecikme ücreti alındığı için aracınızın muayene tariflerini takip ederek zamanında muayene yaptırmanız gerekmektedir. TÜVTÜRK sitesi üzerinden ücretsiz, online randevu alabilirsiniz.
Emniyet Trafik Randevu alma
Emniyet Müdürlükleri üzerinden yapacağınız işlemler için de trafik randevu almanız gerekmektedir. Kişilerin trafik kurumlarında beklemelerine gerek kalmadan ve işlemlerin düzenli, hızlı bir şekilde yapılması için geliştirilen bu randevu sistemi sayesinde işlerinizi çok daha hızlı bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Bununu için işlemlerinizi yaptırmadan önce ilgili emniyet müdürlüğünü arayarak randevu almanız ve konuyla ilgili danışmanız yeterli olacaktır.
TÜRKTÜRK ÜZERİNDEN TRAFİK RANDEVU ALMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*