TRAFİK DURUMU SORGULAMA

Yola çıkmadan önce artık oldukça kolay bir şekilde internetten yol durumuna bakarak, seyahat sırasında yollarda sürpriz şekilde karşılaşabileceğiniz olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz. Karayolları Genel Müdürlüğü resmi web sitesindeki online hizmet ile trafik durumu sorgulama işleminizi yaparak güncel yol bilgisini kolayca öğrenebilirsiniz.
Güncel Trafik Durumu Öğrenme
Karayolları Genel Müdürlüğü resmi web sitesinde bulunan yol durumu ve güzergah analizi sayfasından Türkiye genelindeki karayollarının genel durumunu ayrıntılı olarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca İstanbul için İBB trafik uygulamasından faydalanabilirsiniz. Karayolları Genel Müdürlüğü’ nun resmi web sitesindeki bu online hizmeti ile yapabileceğiniz trafik durumu sorgulama işleminiz sayesinde çalışma yapılan yolları, trafiğe kapalı olan yollar, günlük yol durumu bülteni, güzergah analizi ve görsel yol durumu bilgilerine güncel olarak ulaşabilirsiniz.
Bu hizmet sayesinde gitmek istediğiniz noktaya doğru olan güzergah üzerindeki yollar ile ilgili olarak hem çalışma ve yol kapanması gibi güncel bilgilere ulaşabilme imkanına sahip olabilir hem de güzergahınız ile ilgili olarak detaylı bilgilere ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.
Görsel uygulamalar ile de çok daha açıklayıcı bilgilere ulaşarak, güzergahınızı veya rotanızı belirlerken en rahat ve en konforlu olacak şekilde belirleyebilme imkanına sahip olabilirsiniz.
Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından resmi web sitesinde sunulan bu hizmeti günün her saatinde kullanarak, Türkiye genelindeki yol durum bilgisine en güncel şekilde ulaşabilirsiniz.
TRAFİK DURUMU SORGULAMA İÇİN:Leave a Reply

Your email address will not be published.


*