TRABZON İÇMESUYU VE KANALİZASYON İDARESİ BORÇ SORGULAMA


Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi tarafından Trabzon’da sunulan hizmetlerden vatandaşların bilgi alabilmesi adına e devlet üzerinden gerekli uygulamalar oluşturulmuş ve kullanıma sunulmuştur. E devlet aracılığıyla sunulan bu hizmetlerden yararlanarak vatandaşlar Trabzon İçme Suyu Ve Kanalizasyon İdaresi tarafından sunulan hizmetlere dair ne kadar borcu olduğunu dahi görebilmektedir. Sunulan hizmetler resimde görüldüğü gibidir;

trabzon-icmesuyu-ve-kanalizasyon-idaresi

Resimde de görüldüğü üzere kişilerin bilgi alabileceği farklı hizmetler oluşturularak kullanıma sunulmuştur. İlgili hizmetlerden yararlanmak isteyen kişilerin yapması gereken en önemli işlem e devlet üyeliği girişidir. Üyelik girişi sonrasında hizmet ekranına erişim sağlanması ile birlikte ihtiyaca göre hizmetler arasından seçim yapılması gerekmektedir. Yapılan seçimler sonrasında kişiler çok kolay bir şekilde e devlet üzerinden bilgi alma şansını elde edecektir.

Bu konuda kullanılması gereken bağlantı ise https://www.turkiye.gov.tr/trabzon-icmesuyu-ve-kanalizasyon-idaresi olarak belirlenmiş durumda düşün. Bu bağlantıyı sizler de tarayıcınıza kopyala yapıştır yöntemiyle yapıştırarak hemen sisteme erişim sağlayabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*