THY UÇUŞ SAATLERİ SORGULAMA

THY, ülkemizde en çok seferi düzenleyen hava yolu şirketlerinden birisidir. Bu nedenle THY yoğun bir ilgi görmektedir. THY ile yolculuk yapmak isteyen kişiler, THY’nin internet sitesi üzerinden ve iletişim yolları üzerinden destek alabilmektedir. Özellikle THY online işlemler bölümlüne giriş yaparak tüm işlemlerinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz.
THY seferleri
THY seferleri, THY resmi internet sitesi üzerinden duyurulmaktadır. THY tarafından uçuş seferleri çok önceden planlanarak hazırlanmaktadır. Bu sayede, yolcularla paylaşılabilmektedir. İleri tarihli bir uçak bileti almak bu sayede de mümkün olabilmektedir. THY ile yolculuk yapmak isteyen kişiler, istediği zaman THY internet sitesi üzerinden sefer sorgulaması yapabilmektedir. Bu sefer sorgulamalarının ardından istenen sefer için online olarak bilet almak mümkündür. Yolculuk planları kesin olmayan kişiler ise bu şekilde sorgulama yaptıktan sonra ilgili sefer için online rezervasyon yaptırabilmektedir. Bu sayede hem ücret ödemeden bileti garanti altına alabilirler hem de olası bir iptal durumunda biletlerini iptal edebilmektedir.
THY sefer saatleri
THY sefer saatleri, sefer sorgulama sırasında detaylı bir şekilde verilmektedir. Bu sayede sefer saatleri ile ilgili tüm bilgileri THY internet sitesi üzerinden alabilirsiniz. Fakat uçuş işlemlerinde genelde rötar olabilmektedir. Bu nedenle THY tarafından hazırlanan seferlerin saatleri ve gerçekleşen rötarlar için bilgi alabilirsiniz.
THY UÇUŞ SAATLERİ SORGULAMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*