THY ONLİNE BİLET SORGULAMA

THY, ülkemizde hizmet veren ve dünya geneline yayılmayı başarmış bir firmadır. Ülkemizde oldukça popüler olan ve güven sağlamış olan THY, internet üzerinden de hizmet vermektedir. Bu doğrultuda, uçak yolculuğu yapmak isteyen kişiler, internet üzerinden THY imkanları ile yardım alabilirsiniz.
THY sefer sorgulama
THY tarafından düzenlenen seferler için THY’nin resmi internet sitesi üzerinden bilgi almak mümkündür. THY tarafından düzenlenen tüm seferler, internet sitesi üzerinden sorgulanabilmektedir. Bu nedenle uçuş planlarınızı yaparken, internet üzerinden yardım alabilirsiniz. THY’nin sitesindeki uçak biletinizi alın, rezervasyon yaptırın bağlantısı altında, hangi noktalar arasında yolculuk yapacağınızı, yolculuk tarihinizi, kaç kişi olacağını belirlemeniz yeterli olacaktır. Bunun ardından seferler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. THY sitesi üzerinden bu şekilde sorgulama yaptıktan sonra ilgili seferler için bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın almadan bilet rezervasyon yaptırmanız da mümkündür. Bunun için THY online işlemler bölümünden sisteme üye olmanız yeterli olacaktır. Bu sayede işlerinizi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.
THY hizmetleri
THY’nin sadece uçak bileti değil, araba kiralama gibi diğer hizmetleri de vermektedir. Bunun için de yine THY’nin internet sitesi üzerinden yardım alabilirsiniz. Dilerseniz yolculuk yapacağınız yer için otel rezervasyon yaptırabilir, dilerseniz araba kiralayabilirsiniz, dilerseniz de sigorta ile ilgili işlemler yapabilirsiniz. Bunun için de yine online işlemleri kullanabilirsiniz.
THY UÇUŞ SAATLERİ SORGULAMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*