TERAZİ BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

23 Eylül ile 22 Ekim arasında doğan kişiler Terazi burcudur. Hava burcu olan Terazi burcu olan kişiler son derece naiftir. Genelde sanatlara büyük ilgi duyan kişiler bu alanda yaşamını yönlendirir. Güzel sanatlarla uğraşan kişilerin büyük bir kısmı Terazi burcudur. Bu bakımdan terazi burcu olanlar oldukça yeteneklidir. Terazi burcu olanların en önemli özellikleri romantik ve duygusal olmalarıdır. Olumsuz yönleri arasında ise fazla alıngan olmaları bulunmaktadır. Alıngan olmaları onları sürekli mutsuz yaparken ilişkilerinde de her zaman bir sorun olmasına sebep olmaktadır.
Terazi burcu erkeği
Terazi burcu erkeği, burcunun genel özelliklerini taşır. Genelde kararsızdırlar ve bu da hep onlar için büyük bir sorundur. Fakat genel olarak oldukça uyumludur ve anlaşılabilir kişilerdir. Bu nedenle de arkadaşları ile arası oldukça iyidir. Çevresi geniştir. Bu bakımdan her zaman bir planı vardır. Karşı cinsten de aynı özellikleri beklemesi ilişkilerini zora soksa da doğru kişiyi bulması ile mükemmel bir ilişkiyi bulabilir.
Terazi burcu kadını
Terazi burcu kadını genelde rahatına düşkündür. Keyif yapmayı çok seven Terazi burcu kadını, kendini rahat ettirecek kişilerle arkadaşlık kurmayı tercih etmektedir. Evlilik konusunda kusursuz olan Terazi burcu kadını, istedikleri verildiği takdirde hayatı daha mutlu kılar. Bu noktada eşine büyük bir görev düşmektedir. Üstelik bu tanıma Terazi burcu kadınının çevresi de girmektedir.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*