SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMA

Ülkemizde devlet tarafından izin verilen ve yasal yollarla oynanan Süper Loto, milyonlarca kişinin umudu olmuştur. Haftada bir kez yapılan çekiliş ile büyük ikramiyenin dağıtıldığı Süper Loto için internet üzerinden de yardım alabilmeniz mümkündür. Milli Piyango İdaresi tarafından organize edilen Süper Loto için açılan internet sitesi üzerinden çekiliş sonuçlarından geçmiş yıllardaki sonuçlara kadar her türlü bilgiye erişmek mümkündür. Bunun için Süper Loto’nun yayınlandığı internet sayfasına giriş yapmanız yeterli olacaktır.
Süper Loto sorgulama
Süper Loto’nun çekilişinin ardından tüm sonuçlar internet sitesine yüklenmektedir. Bu sayede oynadığınız kuponlarla ilgili ikramiye kazanıp kazanmadığınızı bu site üzerinden öğrenebilirsiniz. Sitede yer alan çekiliş sonucu resmi sonuçlar olduğundan dolayı güven problemi yaşamadan bu sayılar üzerinden kupunuzu kontrol edebilirsiniz. Bu kontrol sonucunda da oynadığınız kuponda kaç numara tutturduğunuzu ve bunun karşılığında ne kadar ikramiye kazanacağınızı da öğrenebilirsiniz.
Süper Loto ikramiye miktarı öğrenme
Süper Loto’dan ikramiye kazanmanız için en az 3 numarayı bilmeniz gerekmektedir. 3 numarayı bilen herkes Süper Loto’dan ikramiye alabilmektedir. Üç bilmenin yanı sıra, 4, 5 ve 6 bilen kişiler Süper Loto’dan ikramiye kazanabilmektedir. Kişilerin ne kadar ikramiye kazandığı da sonuçlar ile birlikte açıklanmaktadır. Aynı sayfa üzerinden duyurulan ikramiye tutarlarına bakarak kaç numara bildiyseniz ne kadar ikramiye kazandığınızı öğrenebilirsiniz.
SÜPER LOTO SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*