SULTANGAZİ BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


E devlette yer alan belediyelerden bir tanesi de Sultangazi Belediyesi’dir. Sultangazi Belediyesi İstanbul sınırlarındadır ve vatandaşlara hizmetler sunmaktadır. Belediye tarafından sunulan hizmetler aynı zamanda e devlet üzerinden de kullanımı sunulduğundan dolayı kişilerin işlemlerini yapmak adına belediyeye gitmesine gerek yoktur.

Sultangazi Belediyesi tarafından sunulan işlemlerde online olarak pek çok detaya ulaşılabilmektedir. Bu bakımdan kişilerin e devlet üzerinden Sultangazi Belediyesi tarafından sunulan hizmet ekranına ulaşması yeterli olmaktadır. Online işlemlerde kişilerin hizmetlerden bilgi alması için sadece seçim yapması yeterli olmakla birlikte Sultangazi Belediyesi tarafından sunulan online işlemler şöyledir;

sultangazi-belediyesi

Resimde görülen hizmetler Sultangazi Belediyesi tarafından kullanıma sunulmuş olup tüm vatandaşlar ilgili hizmetler üzerinden bilgi alabilmektedir. Hizmetleri ulaşmak noktasında vatandaşların mutlaka e devlet üyeliği ile sisteme giriş yapması gerekmektedir.

Sisteme giriş yapan kişiler için herhangi bir engel yaşanmazken giriş yapmayan kişilerin hizmetlere erişmesi engellemektedir. Bu nedenle sorgulama öncesinde mutlaka üyelik girişi bulunmalıdır. Sultangazi Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyen kişiler aşağıdaki bağlantıya tıklayabilir.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*