SSK GÜN DÖKÜMÜ SORGULAMA


Hizmet akdi ile çalışan sigorta mükelleflerinin bağlı bulundukları Sosyal Güvenlik Kurumu’ nun SSK sigorta kolu için online hizmet kolaylığı bulunuyor. SSK sigorta mükellefleri artık sigortaları hakkında bilgi alabilmek ve işlemlerini daha hızlı şekilde yapabilmek gibi konularda Sosyal Güvenlik Kurumu’ nun online hizmet kolaylığından yararlanabiliyor.
SSK sigorta mükellefi olarak artık internet üzerinden şifreye ihtiyaç duymadan SGK’ nın online hizmet sayfasındaki e sgm uygulamasını kullanarak sigortanız hakkında sorgulamak istediğiniz bilgiyi kolayca sorgulayabilirsiniz. SGK özellikle de SSK sigorta mükelleflerinin SSK gün dökümü sorgulama işlemlerini kolayca yapabilmelerine olanak sağlamak amacı ile e sgm uygulamasında şifreye ihtiyaç duyulmasını gerekli kılmıyor.
SSK Gün Dökümü Bilgilerinizi Şifresiz Olarak Alabilirsiniz
Böylelikle e sgm uygulaması üzerinde SSK gün dökümü sorgulama işleminizi şifre olmadan TC kimlik numaranız, nüfus iliniz, doğum tarihini ve nüfus cilt numaranız ile kolayca yapabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Sayfadaki güvenlik kodu resmindeki karakterleri de ilgili yerine yazarak bilgileri sorgula butonu aracılığı ile sigorta bilgilerinizin tümüne kolayca ulaşabilirsiniz. Sonuç ekranında gelen sigorta bilgileriniz arasından gün dökümü için hizmet kategorisinde bulunan 4A hizmet bilgisi seçeneğine tıklamanız gerekiyor.
Bu hizmet bilgisinin bulunduğu sayfada SSK sigortanızın tüm gün dökümünü her bir ayrıntısı ile detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz. E sgm uygulamasında aldığınız SSK gün dökümünüzün Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 1 ay geriden geldiğini unutmamanızda son derece büyük bir önem arz ediyor.
SSK GÜN DÖKÜMÜ SORGULAMA İÇİN:


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*