SAYISAL LOTO SORGULAMA

16.11.1996 yılından beri ülkemizde oynanmaya başlanan sayısal loto, ülkemizde sevilen oyunların başında gelmektedir. Sayısal lotoda tüm numaraları bilen kişiler, oldukça yüksek miktarda ikramiye kazanmaktadır.
Sayısal loto nedir?
Sayısal loto, şans oyunları arasında en eskilerinden ve kolaylarındandır. Altı numarayı bilmeyi bağlı olarak oynanan oyunun çekilişi her hafta cumartesi günü yapılmaktadır. Sayısal loto oynamak isteyen kişiler, hafta içi cumartesi akşamına kadar oyunlarını bayilere yatırabilmektedir.
Sayısal lotoda nasıl kazanılır?
Sayısal loto oynarken her kolonda sadece 6 tane rakamı işaretlemeniz gerekmektedir. Aksi halde sistem kuponunuzu kabul etmeyecektir. Bu şekilde istediğiniz kadar kolon oynayabilirsiniz. Her kolon için ücret tahsil edilmektedir. Oyun oynandıktan sonra çekilişin ardından ikramiye kazanıp kazanmadığınızı öğrenebilirsiniz. Sayısal lotoda en az ikramiye 3 bilen kişilere verilmektedir. Bu nedenle ikramiye kazanmak için en az 3 numarayı doğru tahmin etmeniz gerekir. Bunun yanında üç bilen sayısı oldukça fazla olduğundan kazanacağınız ikramiye oldukça düşük olacaktır. 4, 5 ve 6 numarayı da doğru tahmin eden kişiler, ikramiye kazanmaktadır.
Sayısal loto sorgulama
Çekilişin ardından çıkan numaraları öğrenmek için sayısal lotonun internetteki sayfasını kullanabilirsiniz. Bu sayfa üzerinden hangi numaraların çıktığını, kaç kişinin doğru bildiğini ve ne kadar ikramiye kazandığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğer siz de doğru tahmin ettiyseniz ne kadar ikramiye kazandığını bu bölümden öğrenebilirsiniz.
SAYISAL LOTO SORGULAMA İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*