ŞANS TOPU SORGULAMA

Şans Topu, ülkemizde yasal olarak oynanan şans oyunlarından bir tanesidir. Çekişte çıkacak numaraları bilmeye bağlı olan şans topunda diğer oyunlardan farklı olarak + bir numaranın çekilmesidir.
Şans topu nedir?
Şans topu, 5 numaranın ve artı olarak bir numaranın daha bilinmesi şeklinde oynanan bir şans oyunudur. Oyuncuların + numarayı bilmesi, daha fazla kazanmasını sağladığı gibi en yüksek miktarı kazanmak için 5 numaranın yanında + numarayı da bilmek gerekir.
Şans topu nasıl kazanılır?
Şans topunda oyuncular istediği kadar kolon oynayabilmektedir. Her kolon için oynama ücreti yatırılmalıdır. Oynama süresi bittikten sonra her Çarşamba akşamında çekiliş yapılmaktadır. Bu çekilişte beş numara ve + bir numara belirlenir. Buna göre oynanan oyunlarda kim bu numaraları bilirse ödül kazanmaktadır. Şans topunda en düşük ikramiye 1+1 bilen kişiye verilmektedir. İkramiye kazanmak için 1+1, 2+1, 3, 3+1, 4, 4+1, 5, 5+1 bilmek gerekmektedir. oyunda 4+1’den sonraki ikramiyeler daha yüksektir.
Şans topunda kazanç belli değildir. kazanan kişiler arasında ikramiyeler paylaşılmaktadır. Bu nedenle sizin doğru tahmin etmenizin yanında o haftaki çekilişte kaç kişinin kazandığı da önemlidir.
Şans topu sorgulama
Şans topu sonuçlarını internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Şans topu sitesi üzerinden her Çarşamba sonuçları anlık olarak görebilir ve kazanıp kazanmadığını belirleyebilirsiniz. Bu site üzerinden üstelik tahminlerinize göre ne kadar ikramiye kazandığınızı da öğrenebilirsiniz.
ŞANS TOPU SORGULAMA İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*