ŞANS TOPU SONUÇLARI SORGULAMA

Her hafta Çarşamba günleri yapılan çekiliş ile oynanan şans topu, ülkemizde asal olarak oynanan şans oyunları arasındadır. Milli Piyango İdaresi tarafından organize edilen oyunlar arasında bulunan şans topu, diğer oyunlara göre biraz daha farklıdır. Şans topunda artı bir numara çekilir ve bu numarayı doğru olarak bilmek çok daha önemlidir. 5+1 olarak da adlandırılan şans topunda, 5 numaranın dışında artı olarak belirlenen numarayı da bilmeniz gerekmektedir. Bu sayede büyük ikramiyeyi kazanabilirsiniz.
Şans topunda kazanma
Şans topunda ikramiye kazanmak için en az 1+1 bilmeniz gerekmektedir. Size kazandıracak diğer durumlar ise şöyle; 2+1, 3, 3+1, 4, 4+1, 5, 5+1’dir. Bu şekilde doğru bilen herkes ikramiye kazanabilmektedir. Çarşamba günleri yapılan çekilişin sonuçlarını internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Bunun için Milli Piyango İdaresi’nin internet sitesini kullanabilirsiniz.
Şans topu sonuçları
Şans topu sonuçları, Çarşamba geceleri yapılan çekilişin ardından Milli Piyango İdaresi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Bu sayede üzerinden çekilişin sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanında yine aynı sayfa üzerinden kaç para ikramiye kazandığınızı da öğrenebilirsiniz. İkramiye kazanabileceğiniz tüm oranlara göre kaç kişinin doğru bildiğini ve her kazananın ne kadar ikramiye kazandığını bu sayfa üzerinden öğrenebilirsiniz. Bunun dışında geçmiş çekilişler için de yine aynı sayfa üzerinden sorgulama yapabilirsiniz.
ŞANS TOPU SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*