SAKARYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Sakarya Büyükşehir Belediyesi yüksek nüfus nedeniyle yoğun bir işlem hacmine sahiptir. Bu yoğunluk sebebiyle vatandaşların herhangi bir mağduriyet yaşamaması ve ihtiyaç duyduğu anda pek çok bilgiye ulaşabilmesi adına e devlet üzerinden hizmetler sunmaya başlanmıştır.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetlere erişmek isteyen kişiler https://www.turkiye.gov.tr/sakarya-buyuksehir-belediyesi bağlantısını kullanabilmektedir. Bağlantı aracılığıyla erişim sağlanacak olan ekranda hizmetler listelenmiş olacaktır ve kişiler istediği hizmeti seçerek bilgi alma şansını elde edecektir. Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından e devlet üzerinden sunulan hizmetler ise şöyledir;

sakarya-buyuksehir-belediyesi

Resimde görülen hizmetlerden yararlanılması ve bilgi alınması oldukça kolaydır. Vatandaşların bu konuda dikkat etmesi gereken tek detay e devlet üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapılmasıdır. Giriş yapılmadan hiçbir hizmetten yararlanılamayacağı gibi giriş yapan vatandaşlar çok kolay bir şekilde tüm hizmetler üzerinden bilgi alma şansını elde etmektedir. Sağlanan imkânlardan yararlanmak isteyenlerin paylaşılan bağlantı üzerinden e devlete erişim sağlaması ve üyelik girişi sonrasında hizmet seçimi yapması yeterli olacaktır.


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*