ŞAHİNBEY BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Gaziantep sınırları içerisinde bulunan Şahinbey Belediyesi, e devlet üzerinden ulaşılabilir durumdadır. Kişilerin kolay bir şekilde bilgi alabilmesi adına Şahinbey Belediyesi tarafından desteklenen online hizmetler aracılığı ile kişiler belediyeye gitmeden bilgi almanın kolaylığını yaşamaktadır. E devlet üzerinden sunulan hizmetlerde kişiler arsa bilgilerinden tahakkuk bilgilerine kadar detaylı bir şekilde bilgi alınabilmektedir.

Şahinbey Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi işlemlerin yapılmak istendiği durumlarda kişilerin yapabileceği işlemler sadece e devlet üzerinden kullanıma sunulanlar ile sınırlıdır. Bu nedene kişilerin bu detaya dikkat etmesi gerekir.

E devlet üzerinden kullanıma sunulan hizmetler listesi şöyledir;

sahin

Online olarak yapılabilen işlemler sadece resimde görülen hizmetlerle sınırlıdır. Kişilerin hizmetlerden yaralanabilmesi adına e devlet üyelik girişi yapması gerekir. Üyelik girişi ile birlikte herhangi bir sorun yaşanmadan kişiler kolay bir şekilde hizmetlerden yararlanarak bilgi sağlayabilir. Yapılacak bir işleme göre kişilerin seçim yapması yeterli olacaktır. Bu konuda aşağıdaki bağlantıya tıklamanız ile birlikte direk ilgili sayfaya erişim sağlayabilirsiniz.

<<SORGULAMA LİNKİ>>


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*