PEGASUS ONLİNE BİLET SORGULAMA

20 yıldır ülkemizde hava yolu konusunda hizmet veren Pegasus, uygun hizmetlerinin yanı sıra oldukça ekonomik çözümler sunmaktadır. Üstelik dönemsel kampanyaları ile herkesin hava yolu ulaşımından yararlanmasını sağlayan Pegasus, bu nedenle oldukça popüler durumdadır. Üstün hizmetlerinin yanı sıra internet üzerinden sunduğu hizmetler ile de yolcularının işlerini çok kolay hale getiren Pegasus hakkında her türlü bilgiye ulaşmak mümkündür. Bunun için Pegasus’un resmi internet sitesine giriş yapmanız yeterli olacaktır.
Pegasus sefer sorgulama
Pegasus ile yolculuk yapmak isteyen kişiler, internet sitesi üzerinden bu konu hakkında araştırma yapabilir. Pegasus tarafından organize edilen tüm seferler internet üzerinde erişilebilir durumdadır. Bu sayede hangi bölgeye uçuş yapmak istiyorsanız, iki nokta arasında sefer sorgulama yapmanız yeterlidir. İstediğiniz tarihe yönelik yapacağınız bu sorgulama sonucunda istediğiniz ve bize uygun olanı seferi kolayca bulabilirsiniz.
Pegasus bilet sorgulama
Pegasus ile bu şekilde yaptığınız sefer sorgulaması sonucunda istediğini sefer için b ilet satın alabilirsiniz. Bu satın alma işleminin ardından ise istediğiniz zaman biletiniz ile ilgili sorgulama yapabilirsiniz. Bilet sorgulama yapabilmeniz için sitede bulunan bilet işlemlerim bölümünü kıllanabilirsiniz. Burada sizden istenecek kişisel bilgilerinizi girerek satın aldığınız biletlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu bölümden istediğiniz şekilde değişiklik yapabilir, tarih ve saat bilgilerini güncelleyebilirsiniz. Ayrıca yine satın aldığınız uçak bileti iptal etme hakkınız da bulunmaktadır.
PEGASUS ONLİNE BİLET SORGULAMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*