OSMANCIK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA


Osmancık Belediyesi tarafından sunulan hizmetlerde, vatandaşlar en çok Osmancık Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama yapmak istemektedir. Osmancık Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama ve benzeri sorgulamalar e devlette yer alan hizmetlerle sınırlı olduğundan dolayı kişiler e devlette yer alan hizmetlerden yararlanma imkanına sahiptir.

E devlet girişi yapan ve Osmancık Belediyesi tarafından sunulan hizmet sayfasına erişen kişiler için aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır;

Osmancık Belediyesi E Devlet Hizmetleri

Osmancık Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama

Osmancık Belediyesi su ve elektrik borç sorgulama gibi işlemlerde kişilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet seçimini yapması gerekmektedir. Resimde görülen tüm hizmetler seçilerek hizmetlere göre bilgi alınabilir durumdadır. Hemen e devlet girişi yapmak ve Osmancık Belediyesi hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. Bağlantı ile direk e devlet sorgulama sayfasına erişim sağlanırken, kişilerin işlem yapabilmesi için ilk olarak sisteme üyelik bilgileri ile giriş yapması gerekmektedir. Giriş işlemleri zorunludur.

OSMANCIK BELEDİYESİ SU VE ELEKTRİK BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*