ONUR AİR ONLİNE BİLET SORGULAMA

1992 yılından itibaren ülkemizde yolcu taşımacılığı yapan Onur Air, bu konuda vatandaşların güvenini kazanmış durumadır. Sorunsuz seferleri ve ekonomik hizmetleri sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği Onur Air, internet üzerinde de hizmet vermektedir. Bu sayede yolculuk yapmak isteyenlere tüm hizmetlerini sunan ve bilgi almayı kolaylaştıran Onur Air ile yolculuk yapmak isteyen kişiler internet üzerinden bilgi alabilmektedir. 22 uçaklık filosu ile yurt içi ve yurt dışı seferler düzenleyen Onur Air ile internet üzerinden sefer sorgulama, bilet satın alma gibi tüm işlemlerini yapabilirsiniz.
Onur Air sefer sorgulama
Onur Air seferlerini sorgulamak için ilk olarak nereden nereye yolculuk yapacağınızı belirtmeniz gerekir. Bunun ardından ise hangi tarih için yolculuk planladığınızı belirtmeniz gerekir. Dilerseniz gidiş dönüş, dilerseniz tek yön dilerseniz de dönüş açık olarak sefer sorgulama yapabilirsiniz. Sefer sorgulama sırasında yolculuk edecek kişiler hakkında da detaylı bilgi vermeniz gerekir. Kaç çocuk, kaç yetişkin olduğu da detaylı bir şekilde girilmelidir.
Onur Air bilet sorgulama
Onur Air üzerinden yaptığınız sefer sorgulamasının ardından istediğiniz sefer için online olara bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın alma bölümünde kredi kartı bilgilerinizi girerek online olarak biletinizi satın alabilir ve yolculuk planlarınızı sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bunun yanında online check-in yaptırma imkanı da Onur Air sitesi üzerinde mevcuttur.
ONUR AİR ONLİNE BİLET SORGULAMAK İÇİNLeave a Reply

Your email address will not be published.


*