OĞLAK BURCU ÖZELLİKLERİ SORGULAMA

22 Aralık 19 Ocak tarihleri arasında doğan kişiler oğlak burcudur. Oğlak burcu toprak elementindendir ve bu bakımdan üretkendir. Toprak elementinin pek çok özeliği oğlak burcunda bulunmaktadır. Oldukça çalışkan ve güvenlidir. Karar verdiği bir işte sonuna kadar gitmekte ısrarlıdır. Bu doğrultuda başarılı durumlarda kendine pay çıkarmayı sever. Başarısızlıkları çabuk kabul etmezler fakat bunun da telafisini yapmaya çalışırlar. En kötü özellikleri dik başlı olmalarıdır. Bu bakımdan çoğu zaman kendini zor durumda bırakır.
Oğlak burcu erkeği
Oğlak burcu erkeği için maddiyat çok önemlidir. Bu bakımdan maddi konularda sorunlar yaşayabilir. Bir ilişki içerisinde oldukları zaman para her zaman ön planda tutulduğundan dolayı ilişkilerde para sorunu olabilmektedir. Bunun için ilişki içerisinde olan oğlak burcu erkekleri, para konularını olabildiğince arka planda tutmalıdır. Maddiyat karar disiplin ve düzen de oğlak burcu erkekleri için önemlidir. Düzensiz yaşamak onlar için ciddi bir sorundur ve bu tür durumlarda sorun yaratırlar.
Oğlak burcu kadını
Oğlak burcu kadını, erkeğine göre çok daha makul özelliklerdir. Hırslıdır fakat bu aşırı derece olmadığı için oğlak burcu kadınının hayatında sorun yaratmaz. Karamsar bir ruh hali vardır. Oğlak burcu kadınları genelde depresyona yatkındır. Yaşanan kötü şeyler onları derinden etkiler ve bu etki genelde depresyonla sonuçlanabilir. Bu kişilerin zaman zaman psikolog desteğine ihtiyacı olabilmektedir.Leave a Reply

Your email address will not be published.


*