METRONET BORÇ SORGULAMA


Ülkemizde ilkleri gerçekleştiren ve internet hizmeti ile vatandaşları buluşturan Metronet, bu konuda geçtiğimiz yıllara kadar aynı isim ile hizmetlerini sürdürmüştür. Fakat yapılan düzenlemeler ile birlikte Metronet, Turkcell Superonline tarafından satın alınmış ve isim hakkı dahil tüm değişiklikler yapılmıştır. Bu nedenle Metronet artık Turkcell Superonline olarak adlandırılmakta ve Turkcell kalitesi ile hizmetlerini sürdürmektedir. Bu bakımdan Metronet ile ilgili herhangi bir şekilde işlem yapmak, hizmet almak isteyen kişiler, Turkcell Superonline üzerinden işlem yapmalıdır. Metronet abonesi olan kişiler, bu firma değişikliği nedeniyle gerçekleşen düzenlemelere Turkcell Superonline destek merkezi üzerinden erişebilir. Dilerseniz hizmetinizi sonlandırabilir ve başka bir firma üzerinden internet hizmeti almaya başlayabilirsiniz.
Metronet Borç Sorgulama
Metronet borcu olan kişiler, geçtiğimiz dönemlere ilişkin borçlarını internet üzerinden sorgulayabilmektedir. Bunun için internet üzerinden sorgulama yapmak ve bilgi almak mümkündür. Bu hizmet için Turkcell Superonline internet üzerinde bir sorgulama ekranı oluşturmuştur.
Metronet borç ödeme
Bu sorgulama ekranında yer alan abone no ya da cep telefonu ile giriş seçeneklerinden biri seçilmelidir. Ardından sistem tarafından istenen tüm bilgiler doğru bir şekilde girilmelidir. Bu sorgulamanızın ardından tüm bilgileriniz ve borç durumunuz sistem tarafından sunulacaktır. Bu sayede sizler de borçlarınızı internet üzerinden öğrenebilir ve ödemek istediğiniz takdirde Metronet borçlarınızı ödeyebilirsiniz.
METRONET BORÇ SORGULAMA İÇİN


Leave a Reply

Your email address will not be published.


*